Varianta 2 – Výuka angličtiny v Sydney a cestování po vybraných destinacích

Výuka angličtiny a cestování – vhodné pro studenty

Ve spolupráci s australskou organizací UMBA Education nabízíme různé varianty pobytových a poznávacích kurzů s výukou angličtiny v Sydney a cestování po východním pobřeží.

Pobyty jsou vhodné jak pro studenty, tak pro dospělé, kteří si chtějí zlepšit anglický jazyk. Varianta č. 3 je určena pro pedagogy angličtiny, jež během kurzu zdokonalují komunikační a výukové dovednosti se zaměřením na praxi. Po skončení obdrží certifikát o absolvování.

Varianta 2 – Výuka angličtiny v Sydney a cestování po vybraných destinacích

Tento kurz obsahuje výběr intenzivní (25hod/týden) nebo méně intenzívní (20hod/týden) výuky angličtiny v dopoledních nebo odpoledních hodinách po vybranou dobu. Druhou polovinu pobytu stráví účastník cestováním po vybraných destinací, např. návštěva posvátného Ayers rock, šnorchlování na Velkém bariérovém útesu, kempování a jízda na kajaku v Noosa Everglades, výlet na Fraser Island s potápěním a výletem do divočiny, potápění v Byron Bay, plachtění na Whitsundays, možnost vyzkoušení jízdy v bikovém týmu Scooteroo Chopper, návštěva měst Nimbin, Cairns, Canberra či Brisbane.

Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách po dobu výuky a poté dle výběru navštíveného místa. V ceně je zahrnuta polopenze a obědové balíčky. Délka pobytu závisí na přání klienta, doporučená doba je 3 – 4 týdny.


Cena závisí na výběru intenzity kurzu a navštívených míst.

Při počtu min 10 osob cena od: 30 000 Kč / týden


Objednávejte na: +420 602 547 485


V ceně není zahrnuta letenka a cestovní pojištění, na přání můžeme obojí zajistit.