CK Moravský turistický servis

Cestovní kancelář MTS

Cestovní kancelář je divizí firmy Jihomoravské stavby s.r.o., která je rodinnou firmou se zaměřením na stavebnictví, cestovní ruch, provozování penzionu na Vysočině a pronájem tenisových kurtů v Brně.

Cestovní kancelář vznikla v roce 1992 a od začátku se zaměřuje na zajišťování služeb pro skupiny při poznávacích zájezdech po celé Evropě. Připravujeme zájezdy na míru, důraz vždy klademe na osobní přání skupiny týkající se programu i cenové kalkulace. U školních zájezdů dbáme nejen na poznání dané země, ale i na zájem studentů a především bezpečnost skupiny. Jednotlivé cesty připravujeme podle zaměření a zájmů školy, každý zájezd je proto unikátní. Pro školní zájezdy nabízíme účast našich pracovníků – průvodců na informační schůzce pro rodiče ve škole a pro každého studenta připravíme program zájezdu. Každý účastník obdrží na zájezdu mapy navštívených míst a pracovní texty k památkám.

Termíny zájezdů nejsou v katalogu uvedeny, zákazník si objednává zájezd ve zvoleném termínu.

Dle zájmu zajišťujeme komplexní cestovní pojištění na léčebné výlohy a pojištění storna objednaných služeb. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. u pojišťovny Union, a.s..

Doprava je zajištěna autokary splňující normy EU, vybavené nápojovým servisem, DVD přehrávačem, klimatizací, WC. U všech zájezdů dodržujeme bezpečnostní předpisy a přestávky.

Ubytování volíme dle místa pobytu v hotelích střední třídy s vlastním sociálním zařízením, v mládežnických ubytovnách nebo v bungalovech s možností vlastního vaření.

Průvodci jsou jazykově vybaveni, mají dlouholeté zkušenosti a průvodcovské oprávnění. Na zájezdech doprovází skupinu ve všech navštívených památkách.